Wsparcie merytoryczne:

Kolorystyką podczas aranżacji wnętrz


 

Aranżacją wnętrz zajmują się profesjonalny projektanci, którzy posiadają odpowiednią wiedzę, wykształcenie i doświadczenie. Jeżeli mamy w planach urządzić mieszkanie, to warto właśnie skorzystać z pomocy takich osób.

A. Niezwykle ważne podczas dopasowywanie poszczególnych elementów wystroju, jest zwrócenie uwagi na kolorystykę. W pierwszej kolejności warto pomalować ściany oraz wybrać kolor paneli na podłogę.

 

B. Dopiero do tak urządzonego wnętrza możemy dopasowywać meble. Kolor mebli nie może być za bardzo zbliżony do kolory ścian, ponieważ całość nie będzie wyglądać interesującą. Za duże kontrasty również mogą stanowić problem.

 

C. Istnieje wiele katalogów na podstawie których z powodzeniem dopasujemy kolorystykę poszczególnych elementów pokoju. Jeżeli chodzi o mocniejsze barwy to najczęściej dodaje się je w postaci drobnych ozdób, mogą to być poduszki w mocnej czerwieni, czy fiolecie lub zasłony w barwie zieleni. Jeżeli chcemy, aby wnętrze stało się bardziej przyjazne powinniśmy również zdecydować się na dywan. Więcej o aranżacji dowiemy się klikając tu- dom-art.